Saturday, 11 August, 2012

FL Youth Alliance Under 18

North West

Fleetwood Town v Morecambe 11:00
Macclesfield Town v Wrexham 11:00
Port Vale v Walsall 11:00
Preston North End v Blackpool 10:30

North West

Burnley v Bury 11:00
Carlisle United v Accrington Stanley 11:00
Rochdale v Shrewsbury Town 11:00

North East

Scunthorpe United v Grimsby Town 11:00
Bradford City v Rotherham United 11:00
Doncaster Rovers v Chesterfield 11:00
Hull City v Notts County 11:00
Lincoln City v Hartlepool United 12:00
York City v Burton Albion 12:00

South West

Exeter City v Hereford United 11:00
Oxford United v Bristol Rovers 11:00
Swindon Town v Torquay United 11:00
Yeovil Town v Plymouth Argyle 11:00

South East

Crawley Town v Aldershot Town 11:00
Leyton Orient v Luton Town 11:00
Northampton Town v Milton Keynes Dons 11:00
Portsmouth v AFC Wimbledon 11:00
Southend United v Gillingham 11:00
Stevenage v Peterborough United 11:00

Saturday, 18 August, 2012

FL Youth Alliance Under 18

North West

Burnley v Fleetwood Town 11:00
Carlisle United v Preston North End 11:00
Morecambe v Accrington Stanley 11:00
Tranmere Rovers v Port Vale 11:00
Walsall v Macclesfield Town 11:00
Wrexham v Shrewsbury Town 11:00
Bury v Blackpool 11:00

North East

Burton Albion v Bradford City 11:00
Chesterfield v Grimsby Town 11:00
Hartlepool United v Hull City 12:00
Notts County v York City 11:00
Rotherham United v Doncaster Rovers 11:00
Scunthorpe United v Lincoln City 11:00

South West

Bristol Rovers v Swindon Town 10:30
Hereford United v Cheltenham Town 11:00
Plymouth Argyle v Oxford United 11:00
Torquay United v Yeovil Town 11:00

South East

AFC Wimbledon v Crawley Town 11:00
Gillingham v AFC Bournemouth 11:30
Luton Town v Dagenham & Redbridge 11:00
Milton Keynes Dons v Stevenage 11:00
Peterborough United v Northampton Town 11:00
Portsmouth v Aldershot Town 11:00
Southend United v Leyton Orient 11:00

Saturday, 25 August, 2012

FL Youth Alliance Under 18

North West

Bury v Morecambe 11:00
Fleetwood Town v Carlisle United 11:00
Macclesfield Town v Rochdale 11:00
Oldham Athletic v Walsall 11:00
Port Vale v Wrexham 11:00
Preston North End v Burnley 10:30
Blackpool v Accrington Stanley 11:00
Tranmere Rovers v Shrewsbury Town 11:00

North East

Bradford City v Notts County 11:00
Doncaster Rovers v Scunthorpe United 11:00
Grimsby Town v Hartlepool United 11:00
Hull City v Burton Albion 12:00
Lincoln City v Chesterfield 11:00
York City v Rotherham United 11:00

South East

AFC Bournemouth v AFC Wimbledon 11:00
Dagenham & Redbridge v Milton Keynes Dons 11:00
Leyton Orient v Peterborough United 11:00
Portsmouth v Gillingham 11:00
Southend United v Aldershot Town 11:00
Stevenage v Luton Town 11:00
Crawley Town v Watford 11:00

Saturday, 1 September, 2012

FL Youth Alliance Under 18

North West

Burnley v Blackpool 11:00
Macclesfield Town v Port Vale 11:00
Morecambe v Carlisle United 11:00
Shrewsbury Town v Oldham Athletic 12:00
Wrexham v Walsall 11:00
Accrington Stanley v Fleetwood Town 11:00
Rochdale v Tranmere Rovers 11:00

North East

Bradford City v Lincoln City 11:00
Burton Albion v Hartlepool United 13:00
Hull City v Doncaster Rovers 11:00
Notts County v Chesterfield 11:00
Rotherham United v Grimsby Town 11:00
York City v Scunthorpe United 11:00

South West

Cheltenham Town v Plymouth Argyle 11:00
Exeter City v Bristol Rovers 11:00
Oxford United v Torquay United 11:00
Yeovil Town v Hereford United 11:00

South East

Gillingham v AFC Wimbledon 11:00
Leyton Orient v Stevenage 11:00
Northampton Town v Dagenham & Redbridge 11:00
Peterborough United v Luton Town 11:00
Portsmouth v Crawley Town 11:00
Southend United v AFC Bournemouth 11:30
Watford v Milton Keynes Dons 10:30

Monday, 3 September, 2012

FL Youth Alliance Under 18

North West

Bury v Preston North End 14:00

Saturday, 8 September, 2012

FL Youth Alliance Under 18

North West

Blackpool v Fleetwood Town 11:00
Carlisle United v Burnley 11:00
Oldham Athletic v Macclesfield Town 11:00
Port Vale v Shrewsbury Town 11:00
Preston North End v Morecambe 10:30
Rochdale v Wrexham 11:00
Walsall v Tranmere Rovers 11:00
Bury v Accrington Stanley 11:00

North East

Rotherham United v Scunthorpe United 11:00
Chesterfield v Hull City 11:00
Doncaster Rovers v Notts County 11:00
Grimsby Town v Burton Albion 11:00
Hartlepool United v Bradford City 11:00
Lincoln City v York City 11:00

South West

Bristol Rovers v Plymouth Argyle 10:30
Cheltenham Town v Yeovil Town 11:00
Hereford United v Oxford United 11:00
Swindon Town v Exeter City 11:00

South East

AFC Bournemouth v Portsmouth 11:00
AFC Wimbledon v Aldershot Town 11:00
Crawley Town v Southend United 11:00
Dagenham & Redbridge v Leyton Orient 10:30
Milton Keynes Dons v Peterborough United 11:00
Stevenage v Northampton Town 11:00
Gillingham v Watford 11:00

Saturday, 15 September, 2012

FL Youth Alliance Under 18

North West

Oldham Athletic v Tranmere Rovers 11:00
Rochdale v Bury 11:00
Accrington Stanley v Preston North End 11:00
Carlisle United v Port Vale 12:00

South East

Watford v Dagenham & Redbridge 10:30

Friday, 21 September, 2012

FL Youth Alliance Under 18

North West

Rochdale v Accrington 14:00

Saturday, 22 September, 2012

FL Youth Alliance Under 18

North West

Carlisle United v Blackpool 11:00
Fleetwood Town v Bury 11:00
Morecambe v Burnley 11:00
Oldham Athletic v Port Vale 11:00
Rochdale v Walsall 11:00
Shrewsbury Town v Macclesfield Town 11:00
Tranmere Rovers v Wrexham 11:00

North East

Scunthorpe United v Hull City 11:00
Bradford City v Doncaster Rovers 11:00
Burton Albion v Chesterfield 11:00
Notts County v Grimsby Town 11:00
Rotherham United v Lincoln City 11:00
York City v Hartlepool United 11:00

South West

Exeter City v Torquay United 11:00
Oxford United v Cheltenham Town 11:00
Plymouth Argyle v Hereford United 11:00
Yeovil Town v Swindon Town 11:00

South East

AFC Bournemouth v Crawley Town 11:00
Gillingham v Aldershot Town 11:00
Milton Keynes Dons v Luton Town 11:00
Northampton Town v Leyton Orient 11:00
Southend United v Portsmouth 11:30
Stevenage v Dagenham & Redbridge 11:00
Peterborough United v Watford 11:00

Saturday, 29 September, 2012

FL Youth Alliance Under 18

North West

Blackpool v Morecambe 11:00
Burnley v Accrington Stanley 11:00
Bury v Carlisle United 11:00
Macclesfield Town v Tranmere Rovers 11:00
Port Vale v Rochdale 11:00
Preston North End v Fleetwood Town 10:30
Walsall v Shrewsbury Town 11:00
Wrexham v Oldham Athletic 11:00

North East

Chesterfield v Bradford City 11:00
Doncaster Rovers v York City 11:00
Grimsby Town v Hull City 11:00
Hartlepool United v Rotherham United 11:00
Lincoln City v Burton Albion 11:00
Scunthorpe United v Notts County 11:00

South West

Cheltenham Town v Swindon Town 11:00
Oxford United v Yeovil Town 11:00
Torquay United v Bristol Rovers 10:30

South East

AFC Wimbledon v Southend United 11:00
Aldershot Town v AFC Bournemouth 11:00
Crawley Town v Gillingham 11:00
Dagenham & Redbridge v Peterborough United 11:00
Leyton Orient v Milton Keynes Dons 11:00
Luton Town v Northampton Town 11:00
Stevenage v Watford 11:00

Saturday, 6 October, 2012

FL Youth Alliance Under 18

North West

Bury v Fleetwood Town 11:00
Rochdale v Port Vale 11:00
Preston North End v Carlisle United 11:00
Morecambe v Accrington Stanley 11:00

South East

Northampton Town v Watford 11:00

Friday, 12 October, 2012

FL Youth Alliance Under 18

North West

Port Vale v Macclesfield Town 11:00

Saturday, 13 October, 2012

FL Youth Alliance Under 18

North West

Fleetwood Town v Accrington Stanley 11:00
Tranmere Rovers v Rochdale 11:00
Blackpool v Burnley 11:00
Carlisle United v Morecambe 11:00
Oldham Athletic v Shrewsbury Town 11:00
Preston North End v Bury 10:30
Walsall v Wrexham 11:00

North East

Chesterfield v Scunthorpe United 11:00
Doncaster Rovers v Lincoln City 11:00
Hull City v Bradford City 11:00
Notts County v Hartlepool United 12:00
Rotherham United v Burton Albion 11:00
York City v Grimsby Town 11:00

Saturday, 20 October, 2012

FL Youth Alliance Under 18

North West

Accrington Stanley v Bury 11:00
Burnley v Carlisle United 11:00
Fleetwood Town v Blackpool 11:00
Macclesfield Town v Oldham Athletic 11:00
Morecambe v Preston North End 11:00
Shrewsbury Town v Port Vale 11:00
Tranmere Rovers v Walsall 11:00
Wrexham v Rochdale 11:00

North East

Bradford City v York City 11:00
Burton Albion v Notts County 11:00
Chesterfield v Rotherham United 11:00
Grimsby Town v Doncaster Rovers 11:00
Lincoln City v Hull City 11:00
Scunthorpe United v Hartlepool United 11:00

South East

Luton Town v Watford 11:00

Saturday, 27 October, 2012

FL Youth Alliance Under 18

North West

Fleetwood Town v Bury 11:00
Preston North End v Burnley 10:30
Rochdale v Macclesfield Town 11:00

Saturday, 3 November, 2012

FL Youth Alliance Under 18

Watford v Stevenage 10:30

Saturday, 10 November, 2012

FL Youth Alliance Under 18

North West

Blackpool v Carlisle United 11:00
Burnley v Morecambe 11:00
Macclesfield Town v Shrewsbury Town 11:00
Port Vale v Oldham Athletic 11:00
Preston North End v Accrington Stanley 10:30
Walsall v Rochdale 11:00
Wrexham v Tranmere Rovers 11:00

North East

Chesterfield v Hartlepool United 12:00
Doncaster Rovers v Burton Albion 11:00
Grimsby Town v Lincoln City 11:00
Hull City v York City 11:00
Notts County v Rotherham United 11:00
Scunthorpe United v Bradford City 11:00

South West

Plymouth Argyle v Exeter City 11:00

South East

Aldershot Town v Watford 11:00

Saturday, 17 November, 2012

FL Youth Alliance Under 18

North West

Accrington Stanley v Burnley 11:00
Carlisle United v Bury 11:00
Fleetwood Town v Preston North End 11:00
Morecambe v Blackpool 11:00
Oldham Athletic v Wrexham 11:00
Shrewsbury Town v Walsall 11:00
Tranmere Rovers v Macclesfield Town 11:00

North East

Bradford City v Grimsby Town 11:00
Hartlepool United v Doncaster Rovers 11:00
Lincoln City v Notts County 11:00
Rotherham United v Hull City 11:00
York City v Chesterfield 11:00
Scunthorpe United v Burton Albion 11:00

South West

Exeter City v Cheltenham Town 11:00
Swindon Town v Hereford United 11:00
Torquay United v Plymouth Argyle 11:00
Yeovil Town v Bristol Rovers 11:00

South East

Aldershot Town v AFC Wimbledon 11:00
Leyton Orient v Dagenham & Redbridge 11:00
Northampton Town v Stevenage 11:00
Peterborough United v Milton Keynes Dons 11:00
Portsmouth v AFC Bournemouth 11:00
Southend United v Crawley Town 11:00
Watford v Luton Town 10:30

Friday, 23 November, 2012

FL Youth Alliance Under 18

North West

Wrexham v Carlisle United 12:00

Friday, 24 November, 2012

FL Youth Alliance Under 18

South East

Watford v Peterborough United 10:30

North West

Macclesfield v Rochdale 11:00

Saturday, 1 December, 2012

FL Youth Alliance Under 18

South West

Cheltenham Town v Bristol Rovers 11:00
Hereford United v Torquay United 11:00
Oxford United v Exeter City 11:00
Plymouth Argyle v Swindon Town 11:00

South East

AFC Bournemouth v Southend United 11:30
AFC Wimbledon v Gillingham 11:00
Crawley Town v Portsmouth 11:00
Dagenham & Redbridge v Northampton Town 10:30
Luton Town v Peterborough United 11:00
Stevenage v Leyton Orient 11:00

Saturday, 8 December, 2012

FL Youth Alliance Under 18

North West

Accrington Stanley v Carlisle United 11:00
Bury v Burnley 11:00
Shrewsbury Town v Rochdale 11:00
Blackpool v Preston North End 11:00
Morecambe v Fleetwood Town 11:00
Tranmere Rovers v Oldham Athletic 11:00
Walsall v Port Vale 11:00
Wrexham v Macclesfield Town 11:00

North East

Chesterfield v Notts County 11:00
Doncaster Rovers v Hull City 11:00
Grimsby Town v Rotherham United 11:00
Hartlepool United v Burton Albion 13:00
Lincoln City v Bradford City 11:00
Scunthorpe United v York City 11:00

South West

Bristol Rovers v Hereford United 10:30
Exeter City v Yeovil Town 11:00
Swindon Town v Oxford United 11:00
Torquay United v Cheltenham Town 11:00

South East

AFC Bournemouth v Aldershot Town 11:00
Gillingham v Crawley Town 11:00
Milton Keynes Dons v Leyton Orient 11:00
Northampton Town v Luton Town 11:00
Peterborough United v Dagenham & Redbridge 11:00
Southend United v AFC Wimbledon 11:00
Portsmouth v Watford 11:00

Saturday, 15 December, 2012

FL Youth Alliance Under 18

North West

Rochdale v Oldham Athletic 11:00

South East

Watford v Leyton Orient 10:30

Saturday, 5 January, 2013

FL Youth Alliance Under 18

North West

Bury v Accrington Stanley 11:00

Saturday, 12 January, 2013

FL Youth Alliance Under 18

North West

Blackpool v Bury 11:00
Accrington Stanley v Morecambe 11:00
Fleetwood Town v Burnley 11:00
Macclesfield Town v Walsall 11:00
Oldham Athletic v Rochdale 11:00
Port Vale v Tranmere Rovers 11:00
Shrewsbury Town v Wrexham 11:00

North East

Bradford City v Hartlepool United 11:00
Burton Albion v Grimsby Town 11:00
Hull City v Chesterfield 11:00
Notts County v Doncaster Rovers 11:00
York City v Lincoln City 11:00
Scunthorpe United v Rotherham United 11:00

South West

Cheltenham Town v Oxford United 11:00
Hereford United v Plymouth Argyle 11:00
Swindon Town v Yeovil Town 11:00
Torquay United v Exeter City 11:00

South East

Aldershot Town v Gillingham 11:00
Crawley Town v AFC Bournemouth 11:00
Dagenham & Redbridge v Stevenage 10:30
Leyton Orient v Northampton Town 11:00
Luton Town v Milton Keynes Dons 11:00
Portsmouth v Southend United 11:30

Saturday, 19 January, 2013

FL Youth Alliance Under 18

South East

Watford v AFC Wimbledon 10:30

Saturday, 26 January, 2013

FL Youth Alliance Under 18

North West

Accrington Stanley v Blackpool 11:00
Shrewsbury Town v Tranmere Rovers 11:00
Burnley v Preston North End 11:00
Carlisle United v Fleetwood Town 11:00
Morecambe v Bury 11:00
Walsall v Oldham Athletic 11:00
Wrexham v Port Vale 11:00

North East

Chesterfield v Burton Albion 11:00
Doncaster Rovers v Bradford City 11:00
Grimsby Town v Notts County 11:00
Hartlepool United v York City 11:00
Lincoln City v Rotherham United 11:00
Hull City v Scunthorpe United 11:00

South West

Exeter City v Swindon Town 11:00
Oxford United v Hereford United 11:00
Plymouth Argyle v Bristol Rovers 11:00
Yeovil Town v Cheltenham Town 11:00

South East

AFC Bournemouth v Watford 11:00
AFC Wimbledon v Portsmouth 11:00
Aldershot Town v Crawley Town 11:00
Gillingham v Southend United 11:00
Luton Town v Leyton Orient 11:00
Milton Keynes Dons v Northampton Town 11:00
Peterborough United v Stevenage 11:00

Saturday, 2 February, 2013

FL Youth Alliance Under 18

North West

Accrington Stanley v Wrexham 11:00
Blackpool v Macclesfield Town 11:00
Burnley v Oldham Athletic 11:00
Carlisle United v Rochdale 11:00
Fleetwood Town v Shrewsbury Town 11:00
Morecambe v Tranmere Rovers 11:00

North East

Bradford City v Chesterfield 11:00
Burton Albion v Lincoln City 11:00
Hull City v Grimsby Town 11:00
Notts County v Scunthorpe United 11:00
Rotherham United v Hartlepool United 11:00
York City v Doncaster Rovers 11:00

South West

Bristol Rovers v Yeovil Town 10:30
Cheltenham Town v Exeter City 11:00
Hereford United v Swindon Town 11:00
Plymouth Argyle v Torquay United 11:00

South East

Aldershot Town v Portsmouth 11:00
AFC Bournemouth v Gillingham 11:30
Crawley Town v AFC Wimbledon 11:00
Dagenham & Redbridge v Luton Town 10:30
Northampton Town v Peterborough United 11:00
Stevenage v Milton Keynes Dons 11:00
Watford v Southend United 10:30

Saturday, 9 February, 2013

FL Youth Alliance Under 18

North West

Macclesfield Town v Fleetwood Town 11:00
Oldham Athletic v Morecambe 11:00
Port Vale v Preston North End 11:00
Shrewsbury Town v Blackpool 11:00
Tranmere Rovers v Burnley 11:00
Walsall v Bury 11:00

North East

Bradford City v Hull City 11:00
Burton Albion v Rotherham United 11:00
Grimsby Town v York City 11:00
Hartlepool United v Notts County 12:00
Lincoln City v Doncaster Rovers 11:00
Scunthorpe United v Chesterfield 11:00

South West

Exeter City v Plymouth Argyle 11:00
Swindon Town v Cheltenham Town 11:00
Torquay United v Bristol Rovers 11:00
Yeovil Town v Oxford United 11:00

South East

AFC Wimbledon v AFC Bournemouth 11:00
Aldershot Town v Southend United 11:00
Gillingham v Portsmouth 11:00
Luton Town v Stevenage 11:00
Milton Keynes Dons v Dagenham & Redbridge 11:00
Peterborough United v Leyton Orient 11:00
Watford v Northampton Town 10:30

Saturday, 16 February, 2013

FL Youth Alliance Under 18

South East

Milton Keynes Dons v Watford 11:00

Saturday, 23 February, 2013

FL Youth Alliance Under 18

North West

Accrington Stanley v Walsall 11:00
Blackpool v Wrexham 11:00
Burnley v Macclesfield Town 11:00
Bury v Oldham Athletic 11:00
Fleetwood Town v Rochdale 11:00
Morecambe v Shrewsbury Town 11:00
Preston North End v Tranmere Rovers 10:30

North East

Hartlepool United v Scunthorpe United 11:00
Doncaster Rovers v Grimsby Town 11:00
Hull City v Lincoln City 11:00
Notts County v Burton Albion 11:00
Rotherham United v Chesterfield 11:00
York City v Bradford City 11:00

South West

Cheltenham Town v Torquay United 11:00
Hereford United v Bristol Rovers 11:00
Oxford United v Swindon Town 11:00
Yeovil Town v Exeter City 11:00

South East

AFC Bournemouth v Dagenham & Redbridge 11:00
AFC Wimbledon v Leyton Orient 11:00
Aldershot Town v Luton Town 11:00
Crawley Town v Milton Keynes Dons 11:00
Gillingham v Northampton Town 11:00
Portsmouth v Peterborough United 11:00
Southend United v Stevenage 11:00

Saturday, 2 March, 2013

FL Youth Alliance Under 18

North West

Macclesfield Town v Preston North End 11:00
Oldham Athletic v Accrington Stanley 11:00
Port Vale v Blackpool 11:00
Shrewsbury Town v Bury 11:00
Tranmere Rovers v Carlisle United 11:00
Walsall v Fleetwood Town 11:00
Wrexham v Morecambe 11:00

North East

Bradford City v Scunthorpe United 11:00
Burton Albion v Doncaster Rovers 11:00
Hartlepool United v Chesterfield 12:00
Lincoln City v Grimsby Town 11:00
Rotherham United v Notts County 11:00
York City v Hull City 11:00

South West

Plymouth Argyle v Yeovil Town 11:00

South East

Leyton Orient v AFC Bournemouth 11:30
Luton Town v AFC Wimbledon 11:00
Milton Keynes Dons v Aldershot Town 11:00
Northampton Town v Crawley Town 11:00
Peterborough United v Gillingham 11:00
Stevenage v Portsmouth 11:30

Saturday, 9 March, 2013

FL Youth Alliance Under 18

North West

Rochdale v Walsall 11:00

South West

Bristol Rovers v Cheltenham Town 10:30
Exeter City v Oxford United 11:00
Swindon Town v Plymouth Argyle 11:00
Torquay United v Hereford United 11:00

South East

AFC Bournemouth v Luton Town 11:00
AFC Wimbledon v Milton Keynes Dons 11:00
Aldershot Town v Northampton Town 11:00
Crawley Town v Peterborough United 11:00
Gillingham v Stevenage 11:00
Portsmouth v Dagenham & Redbridge 11:00
Leyton Orient v Watford 11:00

Saturday, 16 March, 2013

FL Youth Alliance Under 18

North West

Accrington Stanley v Port Vale 11:00
Blackpool v Rochdale 11:00
Burnley v Shrewsbury Town 11:00
Bury v Tranmere Rovers 11:00
Carlisle United v Walsall 11:00
Fleetwood Town v Wrexham 11:00
Morecambe v Macclesfield Town 11:00
Preston North End v Oldham Athletic 10:30

North East

Burton Albion v Scunthorpe United 11:00
Chesterfield v York City 11:00
Doncaster Rovers v Hartlepool United 11:00
Grimsby Town v Bradford City 11:00
Hull City v Rotherham United 11:00
Notts County v Lincoln City 11:00

South West

Yeovil Town v Torquay United 11:00

South East

Dagenham & Redbridge v Gillingham 10:30
Leyton Orient v Portsmouth 11:30
Luton Town v Southend United 11:00
Milton Keynes Dons v AFC Bournemouth 11:30
Northampton Town v AFC Wimbledon 11:00
Peterborough United v Aldershot Town 11:00
Stevenage v Crawley Town 11:00

Saturday, 23 March, 2013

FL Youth Alliance Under 18

North West

Macclesfield Town v Accrington Stanley 11:00
Oldham Athletic v Blackpool 11:00
Port Vale v Burnley 11:00
Shrewsbury Town v Carlisle United 12:30
Tranmere Rovers v Fleetwood Town 11:00
Walsall v Morecambe 11:30
Wrexham v Preston North End 11:00

North East

Burton Albion v York City 12:00
Chesterfield v Doncaster Rovers 11:00
Hartlepool United v Lincoln City 12:00
Notts County v Hull City 11:00
Rotherham United v Bradford City 11:00
Grimsby Town v Scunthorpe United 11:00

South West

Bristol Rovers v Oxford United 10:30
Hereford United v Exeter City 11:00
Torquay United v Swindon Town 11:00

South East

AFC Bournemouth v Northampton Town 11:00
AFC Wimbledon v Peterborough United 11:00
Aldershot Town v Stevenage 11:00
Crawley Town v Dagenham & Redbridge 11:00
Gillingham v Leyton Orient 11:00
Portsmouth v Luton Town 11:00
Southend United v Milton Keynes Dons 11:00

Saturday, 30 March, 2013

FL Youth Alliance Under 18

North West

Bury v Port Vale 11:00
Rochdale v Burnley 11:00

South East

Dagenham & Redbridge v Watford 11:00

Saturday, 6 April, 2013

FL Youth Alliance Under 18

North West

Accrington Stanley v Shrewsbury Town 11:00
Blackpool v Tranmere Rovers 11:00
Burnley v Walsall 11:00
Bury v Wrexham 11:00
Carlisle United v Macclesfield Town 11:00
Fleetwood Town v Oldham Athletic 12:00
Morecambe v Port Vale 11:00
Preston North End v Rochdale 10:30

North East

Bradford City v Burton Albion 11:00
Doncaster Rovers v Rotherham United 11:00
Grimsby Town v Chesterfield 11:00
Hull City v Hartlepool United 12:00
Lincoln City v Scunthorpe United 11:00
York City v Notts County 11:00

South West

Cheltenham Town v Hereford United 11:00
Oxford United v Plymouth Argyle 11:00
Swindon Town v Bristol Rovers 11:00

South East

Dagenham & Redbridge v Aldershot Town 10:30
Leyton Orient v Crawley Town 11:00
Luton Town v Gillingham 11:00
Milton Keynes Dons v Portsmouth 11:30
Northampton Town v Southend United 11:00
Peterborough United v AFC Bournemouth 12:00
Stevenage v AFC Wimbledon 11:00

Wednesday, 10 April, 2013

FL Youth Alliance Under 18

North West

Walsall v Blackpool 14:00

Saturday, 13 April, 2013

FL Youth Alliance Under 18

North West

Macclesfield Town v Bury 11:00
Oldham Athletic v Carlisle United 11:00
Port Vale v Fleetwood Town 11:00
Rochdale v Morecambe 11:00
Shrewsbury Town v Preston North End 11:00
Tranmere Rovers v Accrington Stanley 11:00
Wrexham v Burnley 11:00

North East

Burton Albion v Hull City 12:00
Chesterfield v Lincoln City 11:00
Hartlepool United v Grimsby Town 11:00
Notts County v Bradford City 11:00
Rotherham United v York City 11:00
Scunthorpe United v Doncaster Rovers 11:00

South West

Bristol Rovers v Exeter City 10:30
Hereford United v Yeovil Town 11:00
Plymouth Argyle v Cheltenham Town 11:00
Torquay United v Oxford United 11:00

South East

AFC Bournemouth v Stevenage 11:00
AFC Wimbledon v Dagenham & Redbridge 11:00
Aldershot Town v Leyton Orient 11:00
Crawley Town v Luton Town 11:00
Gillingham v Milton Keynes Dons 11:00
Portsmouth v Northampton Town 11:00
Southend United v Peterborough United 11:00